zinedine_

Zinedine

D_ZINEDINE

KWPN – kasztanowaty – 2004 – 1.68m

Błyskawiczny refleks, nieograniczone możliwości, ambicja i ostrożność – te cechy idealnie się łączą w Zinedine.

W 2014 r. pod Ludgerem Beerbaumem Zinedine zajął drugie miejsce w Grand Prix Paryża CSI5* (Francja) i Londynu (Wielka Brytania) oraz piąte miejsce w Grand Prix Szanghaju CSI5* (Chiny) udowadniając swój nieograniczony talent. Później Zinedine wygrał w zawodach Pucharu Świata w Zurychu CSI5* (Szwajcaria) i uplasował się na czwartym miejscu CSI5* w St. Gallen (Szwajcaria).

 

RODOWÓD

Guidampreferent – (po Quidam de Revel) wydał liczne potomstwo startujące na poziomie międzynarodowym i w 1996 roku został nagrodzony tytułem „Ogiera Roku” w Holandii. Odnosił sukcesy w skokach przez przeszkody na poziomie Grand Prix.

Unadonjasport-(SPR) – odnotowała sukcesy w skokach przez przeszkody do 1,45 metra z Shane Sweetnam (USA).

Heartbreakerpreferent – holsztyński ogier należy do najlepszych na świecie reproduktorów skokowych – zajmuje 6. miejsce w rankingu WBFSH. Odnosił sukcesy w skokach przez przeszkody na poziomie Grand Prix.

Prima Donjakeur, preferent, prestatie – matka Coco Donja (Ustinov x Burggraaf) czempionki Limburg Central Inspection

Nimmerdorpreferent

Bacarolester

Burggraafpreferent

Fadonjaster, preferent

 

POTOMSTWO

Potomstwo Zinedine przekroczyło i tak już wysokie oczekiwania. Jego źrebaki cieszą się pozytywną wibracją, wystarczającą mocą i niezbędną elastycznością. Bardzo szlachetne i długonogie źrebaki mają również doskonałe charaktery. Najstarsze potomstwo już odnosi duże sukcesy na arenie międzynarodowej. W tym m.in. Zack S (Zinedine x Weinberg) pod Marcelem Scherenbergiem, Zapzarap Z (Zinedine x Lavaletto) pod Max’em Haunhorstem i Niklasem Betzem, Zidan (Zinedine x Sandro) pod Ludgerem Beerbaumem i Zinano G (Zinedine x Ferragamo) pod Timem Rieskamp-Goedekingiem. W Polsce, Eldorado (Zinedine x Ogar) zakwalifikował się do zawodów WKKW CSI3* w Strzegomiu w 2020r. Wśród jego siedmiu licencjonowanych synów jest Czempion Ogierów OS 2017 – Zinedream (Zinedine x Contender) oraz Viceczempion 6-latków Bundeschampionat 2020 – Zineday (Zinedine x Polydor). 

 

POTOMSTWO W NASZEJ HODOWLI
2012 – Kathmandau po Kleopatra (Samurai M)
2014 – Kandavu po Kleopatra (Samurai M)
2018 – Norin Kang po Kleopatra (Samurai M)