kleopatra6

Kleopatra

D_KLEOPATRA

Zobacz <<Horsetelex>>

  • Wzrost: 1,66m
  • Paszport: SP (Pol) 616009680001405

 

KARIERA SPORTOWA

  • Finalistka MPMK w ujeżdżeniu
  • Starty w WKKW, skokach i ujeżdżeniu

 

KARIERA HODOWLANA 

2012 – Kathmandau po Zinedine
2013 – Kandałaksza po Bolshoi
2014 – J.Kandavu po Zinedine
2015 – Kuantan po Goldberg
2016 – Lea Kaladi po Cordess
2018 – Norin Kang po Zinedine
2019 – One Way Ticket po Numero Uno

KASANDRA
Klacz ma za sobą liczne udane starty do klasy N1. Aktualnie przygotowywana jest do udziału w  konkursach Małej Rundy.

kasandra

GRANDIOSO (SF)
Po sprowadzeniu do Polski rozpoczął karierę sportową w skokach pod Jerzym Gontowiukiem. Po zakupieniu ogiera do Polski dosiadał go Krzysztof Ludwiczak. Wspólnie doszli do poziomu konkursów klasy CC. Następnie wspierał w startach Weronikę Sołtysiak, wówczas juniorkę. Z powodzeniem startowali w seniorskich Grand Prix. Wspólnie zdobyli kilka medali w Pucharach Polski i Mistrzostwach Polski, najpierw w kategorii juniorów, później w młodych jeźdźcach. Koń obdarzony bardzo dużymi możliwościami w skokach.
grandioso

LOMBARDO (KWPN)
Ogier ten wywodzi się z linii Alme Z. Jego ojciec to Quidam de Revel. W Holandii chodził championaty skokowe. W Posadowie krył w latach 1996-1998. Posiadał dobrze umięśniony zad z doskonałą motoryką. Dawał konie w bardzo wyrównanym typie, średnio rosłe o rozwiniętych zadach.

SAMURAI M (KWPN)
To koń o wybitnym rodowodzie (Voltaire x Nimmerdor), sprawdzony w sporcie. Wielokrotny zwycięzca w konkurencji skoków przez przeszkody na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych. Samurai M to koń bardzo dzielny. Potomstwu przekazuje zrównoważony charakter, piękny, obszerny ruch oraz wybitne predyspozycje skokowe.
samurai M